путін байден Україна

Путін — Україна взимку 2021-22 рр.

В Українському медіапросторі іноді зустрічається така теза, що Путін є божевільною, абсолютно непередбачувальною людиною. Що хоче то й робе.

Але з астрологічної точки зору, більшісь насправді важливих подій є в астрологічній картині, і Путін не є автором, а скоріш посередником впливу зірок, на свій лад моделюючи зіркові імпульси.

Наприклад, у 2014 році тема революції, війни, є в астрологічних картах (квадратура Уран в Овні — Плутон), є в картах радянського союзу (Опозиція Плутон -Плутон), є в карті Незалежності Уркаїни (Плутон на Асценденті).

Тобто в багатьох астрологічних картах, і в картах тисяч людей є це, а авторство війни приписують приватно Путіну.

Людям пропонують ненавидити Путіна, але закон карми каже що те , що ти випрмінюєш, то до тебе повернеться.

Тобто ненависть.

Ця статьтя не є захистом Путіна, навпаки, те що люди віддають йому силу, як свою увагу до його персони, його підсилює.

Ця статьтя про те, що можна вірити в свій шлях, і долати на ньому перешкоди, а не ставити себе в залежність від зовнішніх факторів.

У грудні 2021 — січні 2022. в Козорогі зібрались Плутон, ретроВенера, ретроМеркурій, що означає перемовини

на самому вищому рівні. Тому відбуваються перемовини між Байденим І Путіним. Україна не є топ світових держав, тому Зеленський не приймає участі у розмові.

Планети у Козорогі означають зміни нагорі

Мета перемовин — переоцінити, змінити, виправити помилки, відмовитися від хибних, застарілих, позицій. Змінити систему організації світової політики.

Під час ретропланет не можливо діяти так, як забажаєш, а треба змінювати, прилаштовувати свою позицію. Як саме, підкаже ситуація.

Результат впливу ретропланет -не рішуче діяти, а замислитись.

Ситуація протистояння Путіна до України, скоріш за все, прописана в його натальній карті протистоянням транзитного Урана до його Венери ( травень 2021 — березень 2022)

і закінчиться періодом затменень другою половини весни 2022р.

Мотивація — боротьба з “сепаратизмом України по відношенню до Російської імперіі”.

Оскількі є планети в Рибах — це буде супроводжуватись сильною агітацією.

Призведе це до поляризації політичних поглядів у суспільстві (Сатурн в Водолії), активації в Україні застиглих політичних процесів (прогресивний місяць карти незалежності в Овні), руху до змін (Юпітер в Рибах).

Відбувається процес «зрушення криги» в Україні. Підготовки до подальших важливих суспільних і політичних подій 2023 — 2025 років.

Великої війни, масових смертей, руйнуваня в прогнозі немає, бо Плутон, Уран, Марс і знаки зодіаку пов’язані з темою війни не актуальні.


Астролог Олексій Кириченко 4 січня 2022р.

Пролистать наверх