Паралелі Євромайданя 2014 і голодомору 1933 р.

Революція гідності 2013, 2014 років, є повтором придушеного голодомором повстання 1932-33 років. Астрологічна аналітика.

В натальній карті Євромайдана присутний квадрат між Ураном та Плутоном. Такий самий аспект, але не ростучий, а падаючий як раз був за часів голодомору 1932-1933 років

У обох випадках Уран, планета революцій був у Овні, який є астрологічним знаком війни, повстань, сміливості, індивідуалізму, прямого висловлювання своїх думок.

А Плутон — планета винищення, був у протилежних знаках. У 1932,33 -Рак, а в 2013,14 -Козоріг.  

Виходячи з аналізу цього астрологічного аспекту, можно зробити висновок, що голодомор є тим стиском пружини, що через 80 років розжавшись була одним з чинников Революції гідності. Мається на увазі не свідомий, а підсвідомий ефект. 

Це схоже на те, як людина щось хоче сказати, і якщо їй заткнути рота, то через деякий час, коли буде вдалий момент він все ж таки висловить свою думку.

Під час голодомору переміг егрегор імперії через канал Плутону. А під час Євромайдану переміг Егрегор України через канал Урану.

 

З аналізу аспекту Уран в Овні — Плутон у Раку можна зробити такий висновок.

Голодомор був інструментом придушення повстання в Україні у 1930-х роках.

Якби не голодомор, були б сильні повстання за свободу, незалежність, індивідуалізм, гідність як Євромайдан у 2013-14.

Енергію Урана у Овні, радянська влада частково придушила, а частково спрямувала на індустріалізацію. (Дніпрогес, металургійні заводи, Запоріжсталь та інші, що з’явилися при Урані в Овні після 1930 року).

Можна зазначити, що всупереч таких поглядів, що голодомор був результатом поганого врожаю, або викликаного іншими причинами обмеження, зменшення кількості продовольства, в астрологічній карті 1932-33 років немає значних аспектів Сатурна чи Козерога — астрологічних факторів обмежень. Вони були у 1931 році.

Тобто обмеження, дефіцит, недобір врожаю та інші обмеження не виглядають в астрокарті як причина голоду.

Квадратура Урана в Овні до Плутона в Ракці 1932-1933 рр. означає, що голод в Україні — це незвичайна, егоїстична, нахабна, креативна військова спецоперація (Уран в Овні) зі знищення народу України (Плутон у Раку).

Можна зробити висновок, що фактично в Україні 1932 року починалися повстання народу, як за такої квадратури 2013-2014 років. Тільки у зв’язку з тим, що Плутон був у Раку, а чи не в Козерога, вони були спонтанними, стихійними, не організованими.

І як егрегор імперії у 2013+ роках став придушувати майдан, так само егрегор імперії і у 1932-33 придушував українців, тільки тоді Плутон виявився сильнішим. Імперія перемогла.

У 2013+ роках Уран виявився сильнішим — революція гідності перемогла, у зв’язку з тим, що індивідуалізм став трендом, інтернет технології, міжнаціональні зв’язки, і Плутон у Козерозі на відміну від Плутона в Раку додав організованості протестувальникам.

Можна додати, що квадратура Уран Плутон 1932-33 років — спадаюча квадратура. Отже, організатори голодомору мали чітку мету, стратегію, поетапний план реалізації знищення народу. «Знищення народу» — таке трактування Плутона у Раці.

Квадратура 2012-2015 років – зростаюча. Значить майдан — це стихійний процес, який не має чіткого плану, а напружена енергія, яка шукає шляхи свого вираження. Веде до того, що незаплановане, а як творчій процесс.

Уран в Овні знаходився і у 1932-33 та у 2013-14. Тобто процес той самий — збройне повстання. І якби його влада імперії не придушила, то, напевно, вийшло б щось на зразок майдану в Україні 1932-33 років.

Також Уран в Овні означав рух людей до індустріалізації та науково-технічної революції.

На початку 30-х років люди з сіл від голоду бігли в міста, на заводи. У 2014+ роках також активізувалися еміграційні процеси.

У карті Євромайдану присутні й інші планети, але цикл Урану і Плутона означає, що частково Євромайдан — це як пружина Українського егрегора, що розтиснулася, яка була стиснута в 1932-33 і стрільнула в 2013-2014. Тобто Євромайдан — частково відновлений імпульс голодомору, його карма, бумеранг.

Кажуть, що випадковості невипадкові. І У Запоріжжі, пам’ятник жертвам голодомору

1932-33 років встановлено в Уранічному місті — під висовольтними електро лініями.

Це підсвідомо підкреслює те, що саме планета Уран є елементом подій тих часів.

 

 

 

Астролог Олексій Кириченко, Запоріжжя, січень 2022 р.

Пролистать наверх