1. Впродовж 3 діб, після консультації, запрошую при необхідності, задати уточнююче запитання. Бо іноді буває що після розмови вспливає важливе запитання, яке забулося в процесі розмови, або не змогло бути сформульовано.

2. Рекомендую зберегти запис консультації. За бажанням його можна переслухати, і отримати додаткову корисну інформацію, яка не запам’яталась при самій бесіді.

 

3. За бажанням запрошую залишити свій відгук, свої враження від астрологічної консультації

а) текстовим повідомлення за посиланнями в соцмережах

б) іноді бажають залишити відео відгук – тоді запрошую записати короткий ролік-відгук

4. Хто бажає, щоб з його картою попрацювали мої учні-астрологи консультанти, і надали, ще своє бачення і свої рекомендації, по тим питанням, в яких вони компетентні, надішліть, будьласка, мені запис Вашої консультації (бо на своїй стороні я видаляю записи, після того, як Вам надіслав). Це безкоштовно. Зауважу, що цей крок порушить абсолютну кониденційність консультації, і її побачать мої учні. Я не буду скидати запис кому попало а лише досвідченим учням, яким я довіряю.  У відкритий доступ в інтернеті ці матеріали не попадуть. Термін цього акту – 1 місяць. Через один місяць матеріал все одно будуть видалений на моїй стороні. І ця додаткова консультація буде завершено.

5. Запрошую, за бажанням, звертатися на повторні астрологічні консультації.Наприклад, через один рік. Але зручніше всього працювати, коли накопичуються запитання, які хвилюють людину.

Ціна консультації з

однією картою

до 20 хвилин 25 Євро,

ціна консультації

з однією картою

довше – 50 Євро.

(якщо питання не потребує

від астролога розглядання ніякої

карти, тоді ціна мінімальна

накшталт 300 грн)

 

 

 

Догори