Чакри людини (енергетичні центри)

 


Чакри 1

 


Чакри – центри біополя людини

 

ПРО ЧАКРИ:

Чакри — енергетичні центри людини. Є не статичною, а динамічною системою. Маючи стартову конфігурацію, постійно змінюються, живуть. Як кожну хвилину, годину, змінюється енергетика людини.

Нижні чакри пов’язані з емоціями , думками, стилем життя, притаманним більшості людства. Верхні чакри представляють собою такі думкі, моделі поведінки емоції які зустрічаються більш рідко.

Наприклад Анахата — любити свого ворога, як самого себе. Не критикувати іншу людини, цінити її досвід.

Коли свідомість людини налаштована на одну чакру, тоді може автоматично

блокуватися інша чакра. Наприклад, людина відчуває статеве збудження (Свадхістана) , і забуває про контрацепцію. Або людина в стані Маніпури – бізнес, конкуренція, війна і не жаліє, не намагається зрозуміти свого конкурента, опонента, ворога (Анахата)

Наприклад, відчуття захисту, безпеки, стабільності, які пов’язані з Муладхараою, при сильному акценті заважає свідомості піднятися у верхні чакри, і практикувати вищі якості людини.

 

 

Чакри краще відчувається як рухлива, динамічна а не статична енергія і свідомість.

 

 

Багато того, що притаманно вищим чакрам виходить за рамки стереотипів про те, що є людина, людське, людяність.

 

 

Чакри пов’язані між собою, завдяки людині вони можуть гармонізуватися, або навпаки, виходити із здорового стану. Якщо в чакрах відбувається збій – це призводить до проблем на зовнішньому та внутрішньому рівні. Людина в цьому сенсі виступає як та істота, що об’єднує в собі різні плани буття, і високі і низьки.

 

 

В ідеалі людина балансує гармонізує співвідношення чакр, таким чином уникаючи проблем в житті в тому числі зі здоров’ям.

 

 

Стан чакр людини залежить від того, що записано в каузальному плані. Якщо там записана негативна карма, тоді і чакра знаходиться в хворобливому, проблемному стані. Тобто дитина народжується не тільки з особливою, не схожою на інших людей зовнішністю, але із унікальним станом чакр, який залежить від того, як вона жила в минулій інкарнації. Якщо людина скоїла злочин на рівні якоїсь чакри , наприклад Анахати -забороняла, карала інших людей за їхню віру. То в наступній інкарнації – ця душа, як дитина, може народитися з проблемами у Анахаті.

 

 

Не віриться високу ефективність семінарів – інтенсивів по корекції чакр, тому що, стан чакр залежить від настільки глобально високих процесів, від карми минулих інкарнацій, що тиждень поробити якісь практики, це радикально не змінить стан чакр, лише трохи їх підкорегує. А можливо після сеансу, частково чакри повернуться до стану, який був до сеанса.

 

 

Особисто мені не дуже подобається порівння 7 чакр з 7 нотами музичної гами або 7 колорами веселки. Бо чакри — то є дуже різні речі. А ноти або кольори це таке щось, що майже таке саме. Тобто синій це майже те саме що фіолетовий , тільки трішки інше. Або малюнки чакр де наприклад Анахата зображена зіркою з шістю кінцями. І всі вони якби однакові. Таке, на мій погляд, хорошо підходить людині, яка вже знає що це і їй достатньо схематичного символу, щоб зрозуміти це. Це як астролог бачить символ Венери і розуміє що за цим символом стоїть. А якщо людина не астролог і дивиться просто на символ Венери, то як же людина може усвідомити просто що той символ означає. Особисто мені більш підходить розрізняти чакри по відчуттям.

 


Наприклад, деякі відчуття чакр.

 


Муладхара – стабільність, грубіть брутальність.

 


Свадхістана — хурма, манна каша, сперма. В’язке, липке, тепле. Обійми з рідною людиною, особливо коханою.

 


Маніпура — печія (изжога рос.), жовч, ділова активність.

 


Анахата — якщо кольори то це “неземні” кольори. Світлові волокна, які переливаються неземними різними кольорами. Типу якби розумний живий випромінюючий любов діамант. І її промені наповнені свідомістю. Як живе випромінювання.

Якщо Анахата сприймається як світові ниточки, то Вішудха — як весь простір, залитий світлом.

 


Вішудха — її кольори лежать за межами 7 кольорів. Це щось надзвичайне, неймовірне. Якщо і блактиний, то це неймовірне біле з легким відтінком неймовірного блакитного.

 


Аджна – це як пустота (як пустота в співаючій тибетській чаші). Вакуум, в якому міститься вище знання. Як нескінченна глибина розумного космосу, в якій міститься космічний вищій розум. Щоб її відчути треба зупинити думки, внутрішній діалог, відволіктися від повсякденності, особистої зацікавленості. Найближчий аналог – як вночі дивитися на трішки синеньке ще зоряне небо.

Тут таїнства як утворена матерія, як все зроблено Богом.

 


Сахасрара — не існуючи в повсякденні кольори. Люди зазвичай таких кольорів не знають. Це причина всіх кольорів, або абсолютний колір. Сахасрара – це канал живлення духовною енергією всього тіла людини. Як яблуко на плодоніжці висить на яблуні. Так на “космічній яблуні, яка є Бог висить людина”. Тут схема, що фізичне тіло людини — це скафандр, який одягнений на душу, а душа – одинь маленький промінь з Сонця яке є Бог — це дуже приблизно.

 


Бачити чакри в кольорах – це індивідуальна настройка ясновидця, але вона не універсальна, і інший може її не відтворити. В іншого інша настройка можлива.

 


Муладхара — це коли свідомість людини фіксується на землі, людина хоче впевнено стояти на ногах. Грубі відчуття, грубі кольори. Як грубий, брутальний чоловік. Відчуття стабільності. Символ — стіл, стілець на 4 ножках. Бути самовпевненому в житєйському, матеріальному плані.Бажання щоб “все було хорошо” мається на увазі на фізичному плані.

Під час війни розповсюджена фраза “тримаймося” це активізація Муладхари. Ми, Українці, стійкі, ми витримаємо, ми сильні, мужні, ми все подолаємо.

Якщо Муладхара частково заблокована, тоді людина складно адаптується до життєвих умов.

Якщо чакра сильно акцентована, тоді людина дуже сильно чепляється за матеріальний план, прилипла до подій земного життя, “не дивиться на небо”.

 


Свадхістана — орієнтація на іншу людину, на стосунки, стосунки з близькими людьми. Не тільки в еротичному сенсі, а наприклад , в сенсі піклування. В еротичному аспекти концентрація уваги на сексуальному збудженні, сексуальному об’єкті. Сексуальний голод. Любов, в смислі бажання притягнути до себе людину, щоб “він був мій”.

Частково заблокована Свадхістана – людина не йде в стосунки, не взаємодіє з іншими людьми. Надмірно акцентована – людина намагається дуже багато встановити близьких і інтимних стосункив , триматися близьких людей дуже сильно.

 


Маніпура — бізнес, робота, справи, успіх, маркетинг, соціальні досягнення, соціальна реалізація.

Маніпура людини стресує, коли людина стоїть в черзі, або на автівці попадає в пробку.

Частково заблокована Маніпура – людина не схильна до бізнеса, до соціальної активності, роботи, розвитку.

Якщо перенавантаження Маніпура – це як директор, президент, відома людина.

 

 

 

Анахата — вища любов без відчуття власності, вищій аспект відношення до Всесвіту. Повнота життя. Відчуття, що життя глобально хороше, незважаючи на проблеми. В мові мало слів для вираження таких відчуттів. Десь на рівні Анахати слова, лексичні форми починають закінчуватися. І відповідно, важко людину цьому навчити, бо таких слів бракує.

Бажання робити щось хороше для людей, в тому числі чужих людей. Це не бізнес (не Маніпура) тут не про вигоду, не про приватний інтерес. Віддалено схоже на філософське відношення до життя бушменів з фільму «наверное Боги сошли с ума». (1980) Мудре ставлення до природи і життя старих племен наприклад індейців, не тіх, котрі людожери, а тих, що з сильною культурою. В якомусь сенсі, це не дуже людська чакра, в смислі, вона не має відношення до фрази “Хочеться пожити по людські”, яка відноситься до нижчих чакр.

Частково заблокована – ”бездушна” людина. Пагане відношення до людей, не прийняття того, що інші роблять, мало любові до життя.

Надмірно сильна, перенавантажена Анахата — може бути в божевільних, людей, хто в психіатричній лікарні. В благих людей, котрі всім все віддають.

 


Вішудха – гармонія, як вона в різних областях знань. Гармонічні знання – в фізиці, математиці, музиці, поезії і інш. Таланти в сфері мистецтв. Тобто гармонія в абстрактному. Гармонія в пісні, в творі, в картині. Піти в картинну галерею, розглядати картини — може активуватись Вішудха. Якщо не активується, – людина думає : “Чого я сюди прийшла, що я тут роблю”.

Вішудха “любить”, коли людина каже правду. Коли матюкається, бреше, ображає, ненавидить, сіє негативну інформацію – Вішудха страждає, їй гірше від цього.

Тобто Вішудха активна часто, але перемішується з акцентами на різні нижні чакри.

Сам по собі рівень Вішудхі в розмові – намагатися в словах виразити красу Всесвіту.

 


Розмова не завжди дає акцент саме на вішудхі. Наприклад, розмова чоловіків за пивом про жінок – Свадхістана, про бійку (питання фізичного виживання) – Муладхара, про роботу, бізнес — Маніпура, .

Тобто на рівні якої чакри знаходиться свідомість людини -там акцент.

Частково заблокована – людині складно розмовляти. Складно зрозуміти щось в сферах знань, де є гармонія. Математика, музика, фізика, і таке інше. Коли немає музичного слуха.

Надмірна сильна — коли людина хоче переспорити і доказати щось по своєму іншим людям. Подавляє вголос думку інших людей.

 

 

 

Аджна.

Більш грубий аналог Аджни — спвіаючі Тібетські чаші, або колокол в Християнській церкві — трішки налаштовують на Аджну. Цілком і повністю Аджна з мозком людини не пов’язана. Вона живить деякі частини головного мозку більш високочастотною енергією, свідомістю. І мозком використовується тільки маленька частина цієї енергії.

На рівні Аджни працюють деякі просунуті види медитацій.

З точки зору “нормальних” людей тобто тих, які живуть на нижних чакрах, святі люди в монастирях які мають справу з рівнем Аджни, не зрозуміло чим займаються і навіщо існують. Аджна пов’язана з більш високими вібраціямі, ніж в повсякденні. Сприйнятя “космічних вчителів”, “Божественних сутностей”

 


Частково заблокована – “темна” людина, якій на ум не приходять світлі думки. Не сприймає мудрих, глибоків творінь мистецтва. Наприклад мудрих кінострічок. Ій потрібен дуже простий ширпотреб.

Перенавантажена Аджна — відрив від реальності. Наприклад людина заради якогось вчення йде від своєї родини, близьких людей. Уїхала в ашрам, в Гімалаї, від всіх втікла. Сказала — Ви всі ніхто. Ваше життя -нуль. А моє вчення — це головне.

 


Сахасрара — ця чакра дивиться не на планету Земля, не на інших людей, а вгору, в космос. Це життя в цілому, канал до Бога, канал що живить всі аспекти людини. Тобто вона пов’язана не зі стосунками з людьми, не з матеріальною діяльністю, не з тим, з чим інші чакри. Це неземні речі. Через Сахасрару можливий вихід в іншу вищу реальність (иные миры). Якщо сказати по Християнськи, щось типу “поспілкуватися з ангелами”.

Підсилюється у відпустці, на відпочинку, на курорті.

Частково заблокована — намагатись заблокуватись від Бога. Типу вимкнути в собі глобальне “Світло”, яке освіщає думки, почуття людини, робить життя світлішим. Блокування робить Ауру людину більш “тихою”. Духовна тиша. “Душа спить”. ЇЇ нічого не цікавить. Трішки чакра Сахасрара відключена в період депресії.

Гіпер підсилена Сахасрара — людина знаходиться в ейфорії, постійному екстазі, “глобальному оргазмі” від життя.

 

 

 

2 Проява чакр на різних рівнях буття

 


Чакри мають свої маніфестаціїї на фізичному, на енергетичному рівні, астральному, на рівні свідомості.

 

 

Ця стаття — результат власних досліджень проявів чакр на різних рівнях.

записано, як результат спостережень в медитації навесні 2023 р. Олексій Кириченко.

 

 

Пункти за якими були досліджені чакри:

Фізичний аспект
Ефірний аспект
Енергетичний аспект
Астральний аспект
Тваринно – природній аспект
Інтелектуальний аспект
Каузальный аспект
Аспект духовного розуму
Аспект духу, як такого.
А також:

Аспект свідомості.
Аспект закритості – відкритості чакри

 

 


МУЛАДХАРА

Фізичне тіло
Відчувається як стійкість виносливість. Стійке бажання жити. Наприклад українці під час війни кажуть: тримаймося! Стійкисть, впевність в собі.

Ефірне тіло
Простір від району копчика до ніг . Сфера близько 40-50 см.

Енергетичне тіло ( прана, енергія)
Приблизно 40-50 см нижче копчіка. Енергія, спрямована на те, щоб відокремлення себе від Всесвіта.

Астральне тіло (план)
Променева енергія, як космічні промені – единий з Всесвітом процес.

Тваринний (природній) розум
Сила ( фізична) відчуття захисту, безпеки, стабільності.

Інтелект
Питання пов’язані з виживанням, як прожити як вижити в цьому житті. Думки про стабільність, достаток, гарантії життя.

Каузальне тіло
Відчуття цього рівня, як паралельна реальність

Духовний розум
Підсказки Бога, як себе вести щоб вижити, щоб не потрапити в важкі обставини (біду), інстинкт самозбереження, виживання.

Дух
Все життя рівня цієї чакри, фізичного рівня.

 

 

Фіксація свідомості на рівні Муладхари:
Земля ( праця на землі). Образ, як стіл на 4-х ніжках, бажання впевнено стояти на ногах. Самовпевненість в життєвому та матеріальному плані.

Заблокована чакра Муладхара – не адаптована до життя людина.
Перевантажена чакра – Людина, яка дуже сильно зациклена на подіях.
Колір Муладхари – Грубі кольори.
Відчуття – Стабільність

 

 

 


СВАДХІСТАНА

Прояви чакри на рівнях:

Фізичне тіло
Чоловік – сімяний мішечок

Жінка – піхва

Ефірне тіло
Відчувається як сексуальне збудження, між чоловіком і жінкою але не саме задоволення.

Енергетичне тіло ( прана, енергія)
( символ який наближає до відчуття свадхистани — наприклад, манна каша)

Енергія життя, резонує з усім живим. Не відокремлення себе, а навпаки поєднання себе з Всесвітом.

Астральне тіло (план)
Щось дуже красиве, чудове , неймовірно гарне.

Інтелект
Думки про стосунки чоловіка і жінки, щоб щось присвоїти( в цьому плані), еротичні думки.

Каузальне тіло
Практично стосуються чоловіка і жінки. Певні абстрактні формули подій, які відбудуться в стосунках людей, незалежно від них.

Духовний розум
Працює в площині задоволень. Відчуття задоволеності на вищому рівні. Орієнтує людину у світі задоволення.

Дух
Все життя стосунків людей між собою.

 

 

Фіксація свідомості Свадхістани
На іншу людину, на стосунки з дитиною, чоловіком, близькими людьми, друзями. Вона має відтінок в стилі Місяця, не тільки еротичний, а й орієнтація на рідних людей, своїх дітей.

В інтимній сфері вічувається, як концентрація уваги на сексуальній темі, потреба у статевих стосунках.

 

 

Заблокована чакра Свадхістана.
Людина не йде в стосунки.

 

 

Перевантажена чакра
Надмірна кількість встановлених стосунків(статевих).

 

 

Колір, відчуття Свадхістани
Манної каші, сперми, рідин – в’язкі, липкі, теплі. Відчуття, як обійняти іншу людину.

 

МАНІПУРА

Фізичне тіло
Органи травлення. Шлунок, Печінка.

Ефірне тіло
Пов’язаний з проходженням процесу травлення ( початок перетравлення їжі в шлунку)

Енергетичне тіло ( енергія)
Енергія повязана з фізичними заняттями, вправами, фізичним змінами тіла, активністю, бізнесом.

Астральне тіло (план)
Велич людської діяльності.

Тваринний( природній) розум
Відчуття що не людина генерує це, цей розум випромінюється зовнішніми силами.

Інтелект
Думки про їжу, соціальний статус, позиції лідерства та домінування.

Каузальне тіло
Абстрактні формули подій які мусять відбутися в діяльності людини.

Духовний розум
Підказки Всесвіта, інтуїція, в роботі, в бізнесі що робити. Космічна свідомість, щодо успішності людини в житті з соціальної точки зору. Як бути успішному в житті.

Дух
Дух активності . Вся активність, що присутня у житті.

 

 

Фіксація свідомості Маніпури: бізнес, робота, вправи, успіх, маркетинг. Соціальні досягнення, реалізації.
Заблокована чакра: не схильна до бізнеса, до соціальної роботи, до соціального розвитку. Трішки блокується, наприклад, коли людина в чергу потрапляє.
Перевантажена чакра: людина на вищій посаді (відома) багато соціальних стосунків.
Колір відчуття: відчуття печії. Жовтого кольору при настройці на неї.

 

 

 


АНАХАТА

Фізичне тіло
Тимус (загруднинна залоза)

Ефірне тіло
Відчуття дитини до матері, як домашні тварини лагідно одне до іншого линуть, душевне тепло до когось.

Енергетичне тіло ( прана, енергія)
М’яка енергія. Процесс, що стосується інших людей живих створінь, природи.

Астральне тіло
Дуже тонкі енергіі. Проміні нагадують голочки

Тваринний (природній) розум
Відчуття що не людина генерує це, цей розум випромінюється зовнішніми силами.

Інтелект
Бажання людини зрозуміти інших людей. Зрозуміти, пробачати , навчитися не осуджувати. Погодитись, що людина має право робити так, як вона робить.

Що нехай робить, неправильно але її досвід все одно цінний. Як вона робить, то все одно хорошо.

Каузальне тіло

Архетипи, абстрактні схеми, до яких під’єднана людина.
Духовний розум
Це щось дуже неймовірне, духовна велич. Людина, яка присвячує своє життя служінню іншим людям. Речі, які не пов’язані із самою людиною.

Якщо дух людини на високому рівні – відчувається як милосердність, повна справедливість.

Людина, зазвичай, цим рівнем свідомості не цікавиться, це не речі, пов’язані з виживанням, з егоїзмом.

Дух
Всесвітня любов – любити всіх.

Фіксація свідомості
Таких людей, свідомість яких знаходиться на рівні Анахати наразі меншість. Зосереджені на любові, але в не тому розумінні, яке вкладають більшість. Відсутність почуття власності, відношення до в всесвіту в загальному плані, відсутність ненависті. Бажання зробити щось для інших людей. Відсутність особистої зацікавленості. Наприклад життя в диких племенах (з мудрістю до природи і до того що її оточує). Відчуття, що життя глобальне добре для всіх. На цьому рівні, звичні слова і лексика закінчується і описати це стає більш складніше. Любов до всього, незважаючи на перешкоди життя.

Заблокована чакра
Бездушна людина (символічно кажучи). Погане відношення до людей. Немає любові.

Перевантажена чакра
Може бути в психічно хворих людей, які знаходяться в психлікарнях. Людей, які всім все віддають.

Колір відчуття
Неземні кольори, світлові волокна, як діамант на сонці. Проміні наповненні свідомістю, живе випромінювання.

 

 

ВІШУДХА

Фізичне тіло
Щитовидна залоза.

Ефірне тіло
Відкривається під час розмови.

Енергетичне тіло
Розмова, якість при розмові, чистота розмови, відчуття любові в розмові.

Астральне тіло
Достатньо високі енергії, задіяний слух, напруження голови та очей.

Тваринний (природній) розум
Відчуття що не людина генерує це, цей розум випромінюється зовнішніми силами. Діє як зовнішній керівник.

Інтелект
Гармонія, гармонія в музиці, математична гармонія матеріального буття, гармонія фізичних процесів (фізика).

 

 

Каузальне тіло
Складно, зрозумілі речі. Якісь космічни закони про те, як відбувається розвиток конкретної людини. Що вона мусить зрозуміти в цьому житті.

 

 

Духовний розум
Людина зазвичай практично не цікавиться цим рівнем.

Відчувається як вакуум в космосі.

При високому духовному розвитку відчуття вищої краси і гармонії, інформаційне розуміння всесвіту, відчуття гармонії навіть в негативі.

Дух
Слабо використовується. Якщо він відкритий то не пов’язаний з життям людини. Наприклад – Моцарт, Бетховен у чистому ( неспотвореному вигляді).

Фіксація свідомості: гармонія різних наук в більш абстрактних речах. Наприклад відчуття гармонії при співі пісень, коли люди розглядають картини на виставці. Культура в спілкуванні. Хорошо працює, коли людина транслює правду. Зазвичай працює у змішаному режимі з нижніми чакрами. Працює, коли людина намагається виразити в словах красу Всесвіту.
Заблокована чакра Вішудха:
Людині складно розмовляти, складно зрозуміти там де є гармонія структур. Не має музичного слуху, проблеми з голосом.

Перевантажена чакра
Коли людина хоче словесно щось довести людям у суперечці, по своєу, говорить те, що інші не хотять чути, говорить те, з чим не погоджуються.

Колір, відчуття.
Кольори за межами самих кольорів, кольори, які не бачать очі людини. Яскраво-біле світло з відтінком блакитного, залите все білим світлом, випромінювання свідомості, знання. Щось віддалено накшталт, білі хмари, які засвічені.

 

 

АДЖНА

Фізичне тіло
Шишковидне тіло, що в голові людини

Ефірне тіло
“Будхіальна” субстанція в сконцентрованому вигляді. Як наприклад порошок – сухий концентрат, з якого потім роблять напій. Наприклад, проект по которму будується тіло людини, разом з чеснотами і пробемами. Як шаблон відтворення власного тіла.

Аджна – відчутно вище повсякденної рутини, як сторонній спостерігач за повсякденним.

Енергетичне тіло ( енергія)
Синя, майже темно синя енергія.

Тваринний (природний) розум
Сфера, куди людина мало занурюється.

Інтелект
Висока філософія, висока мудрість. Абстрактне мислення.

Каузальне тіло
Дуже слабке, не сформовано . Цей рівень був би, якщо б людина брала якісь задачи на цьому рівні. За умови, що людина бере виконувати надто високі задачі. Наприклад – Ісус Христос, Будда.

 

 

Духовний розум
Дух на вищому рівні. Відчуття вищого спокою, відчуття космічної мудрості. Все це дуже концентроване (концентрат), для висвітлення потрібно розбавляти. Концентрована мудрість. Це як концентрат бібліотеки космічної мудрості. Дуже просунутий дзен, не загально популярний.

 

 

Дух
Люди цим не цікавляться. За умови, що цікавляться, мусять вийти за рамки матеріального і налаштуватися на події всесвіту(глобальні). Наприклад глобальна екологія Всесвіта.

Фіксація свідомості
Щось накшталт – співаючі чаші, колокол християнської церкви – це те, що трохи налаштовує на цю чакру. Вона не пов’язана цілковито з мозком, вона живить мозок більш високочастотною енергією – свідомістю. Мозок використовує, зазвичай зменшену, спрощену кількість цієї енергії.

При використанні цієї енергії, людина робить медитації високого рівня. Наприклад медитації в Тибетських монастирях, налаштування на більш високі вібрації, ніж в повсякденному житті.

Заблокована чакра Аджна
Темна людина, не приходять в голову світлі думки. Людині світлі погляди, філософські думки не цікаві і не потрібні, не бажає цього.

Перевантажена чакра
Відрив від реальності, наприклад, коли людина покидає родину і близьких, та йде в самітники, вважає себе вищим за інших.

Колір, відчуття.
Пустота, звільнення від внутрішнього діалогу, думок, зацікавленості. Колір нічного неба, коли воне трохи з синім відтінком, безкінечність та глубина космосу. Пустота наповнення знаннями. Наприклад секрети, як утворена матерія.

 

 

САХАСРАРА

Фізичне тіло
Немає фізичного аспекту. (Символ – корона на голові)

Предмет на голові є фізичним аспектом. Наприклад – шапка, корона.

 

 

Ефірне тіло
На ефірному рівні йде реакція на різні головні убори, які одягають на голову.

Енергетичне тіло ( прана, енергія)
Відчувається як динаміка, постійний рух енергій, відсутність статики. Постійний динамічний процес. В протилежність Сахасрарі, Муладхарна свідомість проявляється в фіксованості свідомості, бажанні відчуття захисту, стабільності. Щоб відчути Сахасрару треба перестати акцентувати Муладхарну свідомість.

Астральне тіло (план)
Присутні сутності тонкого плана. Людина виступає як магнит для них.

Тваринний( природній) розум
Людина в розумі Всесвіту.

Інтелект
Не пов’язаний з людськими стосунками, з людськими поглядами, повсякденністю, з побутовими темами, висновками інтелекту.

Відкритість космічному розуму, і вирішення питань не пов’язаних з повсякденням людини.

Каузальне тіло
Дуже слабке. Мало людей взагалі думає про це, про речи цього рівня.

Духовний розум
Це ті питання, якими людина зазвичай не цікавиться. Це – інші світі, неземні цивілізації, космічні процеси. Відчуття що Всесвіт твій дім, галактика – це твій дім, це – твоє рідне. Тобто така настройка наприклад, типу – ти родом не з України, а з Галактики. Цікавлять справи в інших світах, галактиках, галактичних цивілізаціях, їх свідомості. “Дивитись новини не по телебаченню, а галактичні глобальні новини”. Вища свідомість. Цікавитись тим, що завбільшки за тебе.

Дух
Пов’язаний з галактикою, всесвітом, коли людина цікавиться не земними подіями. Тобто якщо людина цікавиться тільки Соняшною системою, як в астрології, то це не дає виходу на Галактичний рівень.

Фіксація свідомості
Людина дивиться в космос. Це не любов до іншої людини, природи, тварини. Це навпаки неземні речі. Можливий вихід в інші, вищі світи.

Заблокована чакра Сахасрара
Закритість від Бога, як вимкнути світло, яке робить життя світлішим. Духовна тиша в аурі людини. Духовний сон.

Перевантажена чакра
Людина, яка знаходиться в ейфорії, загальному оргазмі від життя. Сахасрара підсилена, коли людина у відпустці відпочиває від повсякденного, коли пізнає нове.

Колір, відчуття.
Не існуючі кольори. Канал живлення духовної енергії всього тіла. Сприйняття тіла, як скафандра натягнутого на душу. Душа – це один промінь Всесвіту, Всесвіт є Бог. Бог живить душу і тіло. Якщо відключити чакру Сахасрара – це як стан депресії.

Життя в цілому, канал від Бога до людини, канал який живить всі аспекти людини. Абсолютний колір.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Звязок чакр з планетами.

(Астрологія, чакрологія)

 


Сонце – це канал наповнення чакри енергією

 


Муладхара

– резонанс з Місяцем — відчуття зберігання в матеріальному світі.

з Меркурієм — логічні думки з приводу виживання в матеріальному світі.
з Венерою — краса матеріального світу, краса умов в яких людина живе.
З Марсом -активність щоб вижити, наприклад, на війні щоб не вбили.
З Юпітером — розширення території, матеріальна захищеність, закріплення свого впливу на якусь територію.
З Сатурном -організація матерального світу
з Ураном — несподіванки в матеріальному світі
з Нептуном — туман, щось незрозуміле в матеріальному світі
з Плутоном — трансформації в матеріальному світі, що загрожують стабільності людини.

 

Свадхістана –

 


Сонце — м’яка, ніжна, делікатна активність. Наприклад танці, вирощування маленьких діточок, або маленьких рослиночок. Додавати до слів суфіксів типу “иньк, оньк”

 


Місяць — бажання матеріального комфорту, достатка, бажання мати іншу людину, захист у стосунках

 


Меркурій — меркантильність, вигода в стосунках, логіка, розумність в статевому житті. Під час статевого акту, думки, як партнеру технічними засобами, своїм вмінням і досвідом доставити задоволення.

Думати з близькими людьми з дітьми як себе повести, щоб їм було комфортно.

 


Венера — ситуації, коли дівчата, жінки звертають на себе увагу, що вони красиві, привабливі, подобаються. Танок живота, інші подібни танці з елементами сексуальності, естетичності.

 


Марс — сексуальне збудження, як розігрів. Більш активно, егоістично, діяти в стосунках, захищати свій інтерес. Конфлікти з близькими людьми.

 


Юпітер — розширення, розвиток стосунків. В сексі коли пара вивчає, як розвивати свою інтимну поведінку. Розвиток близьких стосунків. Розвиток стосунків між близькими людьми.

 


Сатурн – обмеження, правила, яких людина тримається в сексуальних стосунках. Подружня вірність.

Впорядкованість звязків взагалі з людьми, організація стосунків. Як виховувати організовувати дитину.

 


Уран — несподівані ситуації рівня Свадхістани, коли Всесвіт посилає несподівану інформацію. Різкі переривання стосунків.

 


Нептун — муткі, туман, щось незрозуміле в стосунках. Ясновидіння рівня Свадхістани – “чуйка” коли людина туманно без подробиць інтуітивно відчуває, що буде відбуватися. Скоріше мова не за віддалені події, а ті що близько, поруч. ( Через 10 метрів, через три хвилини ).

 


Плутон — під час вагітності Плутон пов’язаний с процесом трансформації, змін в тілі, в енергетиці, коли плід росте всередині жінки, змінюється. Коли людина розглядає своє інтимне життя глобально, як явище. Глобальний підхід до сфери стосунків зі всіма людьми, який має на меті якісь зміни.

 

 

 

 

 

 

Маніпура –

Сонце — соціальна активність, комерційна, бізнес активність, з людьми, коли ми щось організовуємо, пропонуємо, або нав’язуємо свою волю.

 


Меркурій — логічний, комерційний аспект бізнесу. Людина не нав’язує, а знає де і як замовити наприклад рекламу.

 


Місяць — активність, спрямована на те, щоб про когось піклуватися. Наприклад – купити іжу в супермаркеті своїй сім’ї. Або лікувати когось. Наприклад медично обробити комусь ранку. Стан, і відчуття делікатності, коли наприклад ушко дитини прочищаєш ватною паличною, або щось подібне робиш. Також різна активність в зовсім близькому радіусі.

 


Венера — проявляти соціальну активність красиво. Красиво, модно, естетично щось робити в роботі бізнесі, містецтві, хозяйстві. (соціально) “красиво жити не заборонеш”. Соціальна активність спрямована на те щоб в Інстаграм робити красиві фоточкі, красиві відосікі.

 


Юпітер — розширення соціальної активності. Свого впливу в бізнесі, відкриття нових філіалів. Або якась філософія, мудрість в бізнесі. Добра і хороша активність, волонтерство, соціальна користь. Грандіозні “Наполеонівські” плани. В школі активність вчительки про те, щоб давати дітям щось вище, щоб їх розвивало в плані соціальної активності, моральність. Духовність в соціальному розумінні.

 


Сатурн — порядок, організованість, холодна діловитість, справи по графіку, за розкладом. (Схоже на життя в Німеччині). Організована дієта, їжа. Обмеження в харчуванні.

 


Уран — бурна, буйна ідея, і її емоційно – збуджена реалізація. Корегування своєї активності з урахуваням космічного розуму.

 


Нептун — плавна акивність, в стилі легато (муз.), як манна каша. Як океан, огинає перешкоди, не робе різкіх дій. Цигун. Активність, соціальна, ділова активність в гармонії з Всесвітом. Пливсти за течією. Любов до природи в роботі, дяльності. “Прошу отнестись с пониманием”

 


Плутон — готовність до проектів у роботі, які роблять кризу, або вихід з кризи. Наприклад зміна місця проживання. Критика по роботі. Підприємництво.

 


Коли Маніпура сильно активна, то людина нервує, психує, щось хоче зробити. В неї щось не получається, вона знову робить. Якщо навпаки -то депресія.

 

 

 

Анахата

Ця чакра – це як інший паралельний вимір, більш досконала реальність. Схоже на утопічні мрії про ідеальну побудову суспільства в майбутньому. Щось подібне, як у фільмі “Аватар” (2009) у на’ві, мешканців Пандори взаємодія, єдність з природою.

Ана Хата. В даному розумінні Хата – це космічний дім. Тут весь Всесвіт – це дім людини. Радіти всім істотам, бо це все мешканці твого дому.

Наприклад, якщо ставлення до колорадського жука, як тварина, гадина, яку треба вбити, то це не рівень Анахати.

Анахата – переключення побутового життя до духовного перехрестя вищої і нижчої реальності.

 


При сильному включенні, нижні чакри можуть як би конфліктувати з верхніми. Свідомість Анахати може пропонувати такі речі, які людина не хоче робити. Наприклад любити свого ворога, як самого себе.

Наприклад людина не хоче позбуватися жадібності, злості, ненависти, неприйняття поведінки іншої людини. І блокує вібрації Анахати.

Таким чином багато людей майже не включають верхні чакри, бо тоді прийдеться дуже сильно змінювати свої звички, і запрограмовані вже моделі поведінки.

 


Сонце — дає енергію, завдякі якій все рухається. Ініціатива по темам чакри. Анахата – це не про бізнес, не про гроші. Це так проявляти активність, враховуючи що всі люди браття і сестри, і все що є у Всесвіті – це мешканці дому, в якому ми всі мешкаємо. Ім’я якому Всесвіт. Активність, Коли думати не тільки про себе.

Місяць — Сонце — то було як чоловік, а Місяць — це як жінка. Більше турботи, гнучкості. Вищі жіночі аспекти, не пов’язани з еротичністю, або народженням дітей.

Щось накшталт Богіня – Берегіня. Жіночі божества, до яких звертаються в молитвах. (Божество не Соняшного типу, не пов’язано з владою, примушенням, або покаранням). Оскільки Місяць відзеркалює енергії Землі, тут резонанс з Землею, як свідомою живою сутністю.

 


Меркурій — як організувати технічно, щось зробити, яку книжку дитині дать почитати, щоб вона почала більше все любити і приймати.

 


Венера — карса аури людини, яснобачення, як красиві проміні. Людина, як красиве джерело духовних еманацій. При відчутті що людині це не належить, а вона є провідником. Як Бог пише пісню життя, і чи зможе людина заспівати цю “пісню”, яку пише Бог.

 


Марс — якщо на цьому рівні людина вбиває тварину, то вона робить ритуал, в якому дякує природу, Бога, який організував зустріч мисливця з здобиччю. Не просто вбили, і радіють.

Вища філософія війни, пов’язана з любов’ю.

Спостереження руху енергій по тілам по мерідіанах. Поток енергій. Сприймати свою ауру, себе як істоту, яка випромінює світло. Напрям руху енергій в тілі. Цилитель, коли він корегує напрям руху енергій. Причому дії цилітеля не самовільні, а він є провідником для вищіх сутностей, які через нього діють. Тобто якщо порівняти, то цилітель як смарфон але не джерело інтернету.

 


Юпітер – відчуття релігійного типу, коли людина хоче зробити благо. Духовність в розумінні не широкіх кіл, а духовно просунутих людей, наприклад далай — лами, християнських святих і т.п. Вони не просто бажають любові, а є реальними провідниками енергій вищої любові, до ворогів в тому числі.

Через них в егрегори йдуть вищі вібрації. Активний вплив вищіх істот типу “Ангелів” через людину. Але не персоніфіковано. Тобто не іменно Архангел Гавріїл, а як Би Бог в цілому проявляється через людину. Наприклад, колектив, в якому ця людина, збирався зробити якусь пакость, але внаслідок присутності цього рівня, передумали, і зробили щось хороше. Розповсюдження через людину благості, і рекомендательний необов’язковий вплив на події. Наприклад вчення колишнього узника концтабора, як треба любити життя.

 


Сатурн – побудувати систему, організацію, яка б займалася питаннями анахатного типу. Це не накормити бездомних, не задонатити, не допомогти комусь. А це – пробуджувати в людях вищі якості. Наприклад сняти кіно, після перегляду якого людина стане більш добрішою, справедливішою, більше пробудиться совість.

 


Уран — яснобачення, перехід у “паралельну реальність” накшталт Нео у фільмі Матриця переходив в сприйняття реальності в іншому режимі. Міст з іншої вищої реальності в повсякденну реальність людини. Наприклад, отримати ідею геніальної музики, сценарія фільма або книги. Отримати імпульс, інсайт, як це зробити.

 


Нептун — космічна божественна любов, вхід духовних аспектів реальності життя до повсякдення. Ефекти свідомих сновидінь. Глобальне “легато”. Відчуття, що людина — як мураха в мурашнику, який є Всесвіт. У людини своя функція, і вона її реалізовує. Слухатися, відчувати Бога, гармонію Всесвіту.

 


Плутон — духовні зміни, духовні трансформації в людини. Зміни в своєму розумінні Бога. Змінювати конфігурації енергій вібрацій в Анахаті. Целитель не сам на самоті, а є провідником вищіх сил. Видалити в чакрі забруднення, навсети лад. Відмовитися від вже непотрібних вже на даному етапі життя нижчих вібрацій, забруднень. Тобто стара форма заважає тому , щоб з’явилась нова форма, більш досконала. Плутон виконує функцію знищувати підтримку старої форми.

 

 

 

Вішудха

 


Сонце — активність в спілкуванні і в творчому самовираженні, не обов’язково через мову, коли люди роблять щось хороше.

Позитивна активність, коли людина стверджує, що все буде хорошо. Людство розвивається. Душі еволюціонують в любому випадку.

Під час війни, в тому числі, душі еволюціонують ще більш інтенсивно і з цієї точкі зору окрім паганих у війні є і еволюційні аспекти.

Думки забрудненої Вішудхи: все буде пагано, все наразі пагано, роботи і темні Сили завоюють, вже завоювали людство. Люди деградуєть, все пагано.

Не просто ствердження а насправді усвідомлення факту, що все хорошо, або принаймні багато що хорошо. Це філософія рівня Вішудхи.

 


Місяць — щось пов’язане зі здоров’ям, з тілом, бо Місяць має резонанс з планетою Земля. Тобто цей рівень — це не зовнішні прояви, а якісь внутрішні. Рідина в тілі, залози внутрішньої секрециї. Особливо зі щитовидною залозою. Внутрішні аспекти, пов’язані зі здоров’ям.

 


Меркурій — технології, ноу-хау що і як зробити на рівні Вішудхи. Малювання картин, написання музики, стріт-рат. Митці думають або навчаються технічно що і як можна зробити. Вища технічна творчість людини. Вішудка працює в сукупності з іншими чакрами, робить свій внесок, додає свої ноткі в загальну пісню всіх чакр. Приймає , як антена вищі ідеї в творчості. А далі людина вже їх реалізує.

 


Венера — хорошо використовується як трамплін для яснобачення – коли людина бачить красу і гармонію, спвівідношення до цілого окремих об’єктів.

Осліпляюче біла краса живого.

 


Юпітер — взаємодія з вищіми духовними вчителями, в тому числі які не є зараз в фізичних тілах. Вони можуть бути в паралельному вимірі, на іншій планеті, або просто поруч -не принципово. Спілкування з ними безпосередньо, напряму.

Тут немає грубого, брутального спілкування. Ти можеш на них налаштуватися і щось відчути. Це складно описати словами. Це делікатне навчання, яке відбувається як в тиші вакуума, стосується не побутових лафхаків.

 


Сатурн — розуміння шляхів розвидку людей, суспільства, розуміння карми, схем подій життя. Відчуття, що життя, події, все що існує — це не хаос, а це — структура, план і кармічні процеси.

Уран — інсайти, загадки, евріка. Розуміння подій, як знаків, прикмет, символів, яких посилає Бог. Як би імпульсна інтеграція індивідуального розуму в космічний. Сприйняття інформації від Всесвіту, що треба зробити. Точка зборки різко пересувається в те положення, де людина щось важливе розуміє. Тут м.б. елемент гумора і такий підхід, що гумор — це теж щось від Бога. Гумористична творчість.

 

Нептун — відчуття єдності Всесвіту, безперервності. Повністю, глибоко сприйняття на практиці принципу, що випадковості не випадкові. Події життя сприймаються не як вирвані з контексту, а як річку, яка тече плавно і закономірно. Не стакато, а легато (муз.)

 


Плутон — розуміння того, як саме треба робити трансформацію. Наприклад, що і як треба сказати або зробити з людиною, щоб в неї хорошо пройшла трансформація. Чим краще рівень пророботки Плутона, тим цей акт буде менш травматичним, стресовим, і більш легким і приємним.

 

 

 

Аджна

 


Сонце — сонце означає домінуючий вплив того рівня, де воно включилося, якщо на чакрі Сонце активізується , тоді інші чакри мусять її слухатися. Прислухатися як до царя. Сонце — цар, керівник, володар, центр. Рівень Сонця -Аджни -це рівень надзвичайних людей, які володіють психічно – енергетичними надможливостями. Такі люди житимуть в разі позитивного розвитку людства.

Вони в більшій інтеграції з Богом разом прийматимуть участь в будуванні Всесвіту, це якесь добре супер волшебство. Це дуже близько до Бога в соціальному розумінні. Не обов’язково людина тут дія руками, вона може створювати віртуально, як чарівник, на високому тонкому плані, а потім воно матеріалізується. Рівень “полубог”.

 


Місяць — ( Сонце -то був Бог – чоловік) а Місяць — це жінка Богіня, яка займається питаннями адаптації, Божої милості, вирощування, природними процесами.

 


Марс — Марс це напрями енергій. Вищі енергії рівня набагато вищого ніж, наприклад, зазвичай в Цигун.

 

Меркурій — лайфхакі, як придумати, щоб ці енергії, рівня Аджна, проявилися на якихся інших рівнях, як сконтактувати Аджну з іншими чакрами. Як на це налаштуватися, і збагатити життя ціми рівнями. Рівень Аджни — це не рівень духовності в розумінні багатьох релігійних людей, це вище. Це рівень глобального Буття. І Меркурій — це щось придумати для цього.

 


Венера — вираження вищіх принципів світоустрою в мистецтві, творчості. Грає велику роль в питаннях яснобачення, бо пов’язана, в тому, щоб окрашувалося біополе барвами, чертами, формами, відчуттями, гармонією, оформлює, щоб не було абстрактним. Хочеться це намалювати, якось виразити.

 

Юпітер — космічний вчитель. Уявіть, що є такий з’їзд, об’єднання супер вчителів космічного плана рівня Соняшних систем, рівня галактик. Уявіть, що в них йде засідання, і Вам дозволили його відчути. Не подивитись, бо до тих рівнів складно дотягнутись, а саме відчути. Або як би Вони зібрались, по космічному Skype щось вирішують, і Вам дозволили до цього наблизитись. Це так просто не дотягти, треба вести відповідний стиль життя. Іншими словами – вони співають як би свою пісню, і спробувати її співати в собі.

 

Сатурн — організація Буття. Відчуття структури Всесвіту. Як все організовано, як все структуровано. І що насправді, все в порядку. Наприклад війна – це теж частина всього порядку, і не є якімся атавізмом, чимось, що не має права існувати. Смерть, народження — частина Буття. Наприклад диявол з цієї точки зору – це специфічний філіал Бога, якій виконує свою важливу функцію в структурі Буття.

Намальована структура Всесвіту -це вже є спрощення, інтерперетація.

 


Уран — це рівні космічного розуму, це коли ти все бачиш, як світло, вібрації. Відчуття, що все що навколо нас – це грандіозний, свідомий, живий єдиний “мозг”, елемент Бога, Всесвіта. Все є випромінювання любові. Події життя — як спілкування з космічним сверх супер розумом.

 


Нептун — людина розчинилась у Всесвіті, і живе з ним в глобальній гармонії.

 


Плутон — зміни в якихся дуже тонких структурах людини, наприклад людина вирішила що більше не буде чогось паганого робити, зміне свої звичкі.

 

 

 

Сахасрара

 


Рівень Сонця — радість, що заповнює всю людину.

Наприклад на курорті у відпустці. Благодать, активність буття в потоці.

Все тіло наповнюється енергією, і болячкі пішли кудись.

Бескінечний бескоштовний океан космічної енергії, доступний людині.

 


Місяць – поток споживання, як дощ з неба лльється (Сонце -то як Сонце з неба світить). Рослинам особливо таке треба.

 


Меркурій – винахідливість, ноу хау, людина мислить як щось зробити, пошук рішення шкільної задачі. Робота мисленева з егрегорами.

 


Венера — це не гроші, не мода, не одежа, не красиві фоткі, а це відчуття що є любов Бога до тебе, що Бог намагається щоб у людини була в житті матеріальна гармонія, з урахуванням карми. Скільки дійсно треба грошей, яка насправді має бути зарплатня, який одяг гармонічний з твоєю аурою, буде її підсилювати а не забивати. Краса не в форматі моди, а по відчуттю різних людей краса.

 

Марс — резонанс з роботою перукарів, які працюють з головами людей. Діяти, щось робити узгоджено зі Всесвітом, з Богом.

 


Юпітер — нематеріальней не тілесний космічний Вчитель. Всі вчителі, як сумарно взяті. Бог, як вчитель, який тебе вчить.

“Бог навчи мене”. Розширюю свою свідомість, щоб зрозуміти чому Бог планує мене навчити.

 


Сатурн — сприймати структури тонкіх планів, як треба, як надо. Бог підкажи, будьласка, що мені не можна, що мені заборонено. Структура паралельних реальностей, переходів між ними. Розуміння, для чого життя є таке, як воно є. Для чого потрібні проблеми, вороги, щастя, кохання, і все інше, навіщо це все.

 


Уран — Бог твій друг. Кращій друг, якого ти розумієш, А він розуміє тебе. І ти розумієш, що він тебе розуміє. Ти хочеш його зрозуміти, ти з ним на одній хвилі. Тут є гумор, Уран це не Сатурн, це не серьозно. З Богом гумор — це Уран. Тут не стандартне, не традиційне, не формат. Бог не образиться на тебе, коли ти пожартуєш, він з тобою пожартує. Наприклад, от ця конкретна проблема в твоєму житті – це такий гумор, прикол Божий, щоб ти щось усвідомив.

 


Нептун — уявіть що море не внизу а нагорі, зверху. Море тонких планів, змінених станів свідомості. Астральне море. І ми пірнаємо уверх в це море. В цьому морі ми бачимо егрегори, людей з минулого, події і інші об’єкти астрального плана. Сприймаємо людей не як тіла, а як душі. Землю, як живий організм. Кожна нота потрібна в симфонії. Так і в житті всі події і люди займають своє місце. Відмовитись від “гамівної сорочкі” яку на людину одягнули звички, виховання, соціум.

 


Плутон — енергетичне очищення аури людини, тонкіх тіл. Цей рівень працює не на рівні фізикі а на рівні аури, тонких планів. Очистка забруднених елементів аури.

Виходити на рівні намірів із участі в подіях, в яких забруднюєшся. І рухаться так, щоб аура менше влазила в багнюку. Миттєво аура стає світліша, коли ми в думках відмовляємось від участі у якихся паганих подіях. Це миттєве цилітельство. Зцілення шляхом вбивства негативних намірів на рівні філософії, світогляду.

Травень – серпень 2023. Автор статті Олексій Кириченко.

 

Догори