Астрологічний прогноз приєднання Криму джо України і ЄС на 2026р

Прогноз приєднання Криму

до України і ЄС на 2025-2027 роки

 

Найбільша сила аспектів планет :

120 град  Плутон в Водолії Уран в Близнюках  2026-28

60 град Нептун в Овні Плутон в Водолії 2027-31

60 град Уран в Близнюках Нептун в Овні  2026-27

 

У 2 половині 2025 всі ці аспекти почнуть відчуватись,

 а у 2026-2028 працюватимуть в повну силу.

 

Плутон в Водолії (з 2024 вплив потрошку, в повну силу з 2025)  : трансформації під прапором міжнародної спільноти. Економічний інтернаціональний вплив. Вільна економічна зона. Відсутність впливу жорсткої Путінської вертикалі влади, відсутність ностальгії по СРСР, зменшення старих людей в РФ владі, слабкий контроль на кордоні. Демократія відсутність домінуючої влади. “Wind of change”, тренди на міжнародне співробітництво. Немає акценту на понятті «територія» – чия це земля,  

Нептун в Овні  (з 2025 вплив потрошку, в повну силу з 2026) – відкритість, відсутність обмежень, кордонів, можливість відверто говорити про свої погляди. Початок нових будівництв, інвестицій в водному регіоні, започаткування нових проектів. Закінчення примушення до мовчання.

Уран в Близнюках (з 2025 вплив порошку, в повну силу з 2026) – відкрите спілкування, багато поїздок, вільне повітря, немає акценту на понятті «територія»- чия це земля, спілкування з родичами, контакти, інформаційна прозорість, прозорість виборів.

 

 

свобода слова, свобода телеканалів і інтернета, відсутність цензури, вільні контакти, свобода і акцент на до нац. меншинах.  

Якщо прочитати трактовки положень цих трьох планет, то стає очевидним, що вони ніяк не співпадають з нинішньою Путінською Росією, яка ностальгує за СРСР 2.0 і Кримом – як акцентом цієї ностальгії. Навпаки таки характеристики дуже схожі на Європейські країни.

Тому найбільш ймовірний сценарій розвитку подій – що в найближчій перспективі років Крим перестане належати РФ, і приєднається до України і ЄС.

Найбільша ймовірність, що приєднання Криму до ЄС відбудеться в 2026 році +- 1 рік.

Слід зазначити, що оскільки Плутон в Водолії означає трансформаційні процеси в самому Євросоюзі, то не слід ЄС сприймати як фіксовану структуру, вона теж буде відчутно змінюватись.

 

Астролог Олексій Кириченко

             20.11.2023

Будьласка посилайтесь на

автора при використанні цього матеріала

Вдячність !

Догори