Параметри домів гороскопа. Знаки зодіака, управителі.

Довжина дома гороскопа, включений знак Зодіаку.

Якщо дім гороскопа короткий, маленький, то життєвий досвід по ньому дуже концентрований, цілеспрямований, менш різноманітний.

Якщо дім широкий – кілька знаків зодіаку – різноманітність досвіду у цій сфері.

Якщо 2 знаки зодіаку в домі:

Перший знак зодіаку — ядро дома, суть дома, ким, чим тема дома є, якою вона є всередині, сама людина, особистий простір. Другий знак зодіаку — зовнішня оболонка, як зовнішня аура дома, як людина уявляє, як виглядає на поверхні зовнішній простір, другорядний режим прояву дома, на відміну від першого — базового.

Також наступний знак зодіаку всередині дома показує прогрес подій – справи йдуть від першого до другого, і якщо є третій знак зодіаку.

Приклади:

Якщо в 2 домі один знак Зодіаку – то у людини один стиль заробляння грошей, менше різноманітності, якщо 2 знаки Зодіаку – тобто безпосередній, природний, базовий стиль, спосіб заробляння і менш природний, більш далекий, складніший або рідко використовується.

Якщо в 3 домі гороскопа 2 знаки зодіаку, то перший знак – базовий стиль спілкування а другий вказує на те, що відбувається при спілкуванні крім цього.

Включений (ув’язнений) знак зодіаку

(на малюнку номер три – Рак в 8 домі)

Включений знак зодіаку – це приховані якості. Їх складніше виявити, дістати, витягти для реалізації. Навколишні обставини, люди можуть перешкоджати, заважати реалізовувати включений знак зодіаку. Як у погребі сховано знак Зодіаку, і він час від часу відтуди вилазить.

Наявність такого Знаку зодіаку дає можливість, здатність людині долати опір. І в певних ситуаціях у людини з’являється конкурентна перевага — інші люди не будуть долати опір ситуації, віддавши перевагу іншим легшим, а вона зможе.

Причина наявності цих знаків Зодіаку, швидше за все, кармічна, можливо в минулому житті людина не давала виходу цим ситуаціям. Не йшов у ці ситуації.

Положення в домі управителя увімкненого знака зодіаку показує ключову сферу, звідки ця тема вирішується.

Транзитні та інші прогностичні планети виявляють включений знак зодіаку, але іноді людина не знатиме, що з цим робити, треба цим вчиться керувати.

Фізично самі включені зодіаку реалізуються приблизно на 30% у всіх домах гороскопу

Деякі приклади:

Включений знак зодіаку у 2 домі є ресурс, але складно його розробити. Як не розроблене родовище як не розроблений потенціал для заробляння, якщо немає планет — людина менше прагне цей потенціал проявити, якщо є планети, то більше прагне.

Включений знак зодіаку в 3-му домі – людині щось цікаво, але йому складно з цим провзаємодіяти, висловити.

Якщо планет немає — щось цікаво, але не знає, як до цього підступиться. Якщо планети є, інші його не слухають, не хочуть знати, а він хотів би з ними це обговорити.

Можлива кармічна причина — щось було в його житті, але це його не зацікавило. А якщо планети є, воно намагалося в його життя пробитися, а він не хотів це виявляти.

Включений знак у 4 будинку

У роді, в сім’ї є якась річ, але вона не може, їй складно виявитися, спливти на поверхню. Щось законсервоване. «Клад» якийсь.

У 5 будинку – розвинути в дитині щось складніше, навчитися дитині виявляти якості включеного знака.

У 6 будинку включений знак зодіаку – навчитися користуватися якимись інструментами,

У 7 будинку людина могла би розвинути партнерство, взаємодіяти. Частка «би»

У 8-му будинку — потенційно використовувати якийсь чужий ресурс.

У 9 будинку людина може щось відкрити для себе, може прорватися в якихось ситуаціях, подолати опір.

У 10 будинку може цілей досягти цього знака зодіаку.

В 11 будинку може реалізувати потенційно якийсь проект із друзями, але треба зусилля якесь проявити. Подолати перешкоди, опір.

У 12 будинку — людина має щось таємне, потайливе, таке, що може навіть сама людина про це не знає

У кутових будинках включеному знаку зодіаку виявитися найбільш складно, і в процесі роботи з цим знаком у людини виробляється сильний, у цьому сенсі характер, якщо в цьому знаку є планети, вони проявляються в режимі боротьби, треба доводити щось.

У серединних будинках включеному знаку треба накопичити силу, розсунути сусідів, щоб проявитися.

У будинках, що падають, включеному проявитися найлегше, йому майже нічого не заважає, сусідні не будуть його обмежувати, заважати йому. Тобто у домах, що падаючи велика свобода прояву. Його можна майже не вважати включеним, прихованим.

 

Управителі домів

Далі мова про те, яку саме планету враховувати, як фактичного управителя дома гороскопа, з урахуванням першого, другого і включеного в будинок знаку зодіаку для кутових домів, серединних і падаючих.

Є різні думки щодо того, що у статті викладено. Однак, на щастя, цей матеріал легко перевіряється на практиці, і читач, провівши особисте дослідження, може виробити свій погляд на це питання.

 

Доми гороскопа (система домів Плацидуса) мають фактичних та символічних управителів.

Символічні управителі домів

(1 дім-Марс 2 дім – Венера … 5 дім – Сонце … … 12 будинок – Нептун, Юпітер тощо) більше впливають на харакер, стиль, настрій будинку, темперамент, ніж на події.

Наприклад: Уран, як управитель 11 дома в натальній карті показує настрій і характер однодумців.

Уран у Скорпіоні – друзі – однодумці неспокійні, “кислотні”.

Уран в Стрільці – однодумці оптимістичні.

Уран у Терезах — друзі обрані, відносини з друзями. І т.д.

Венера, як символічний управитель другого дома, показує психологічне ставлення людини до грошей.

Венера в Стрільці – оптимістична і т.д.

Символічні управителі у домів завжди одні й ті самі. Це лише залежать, в основному, від того,

чи враховує астролог Вищі планети, як управителів, чи ні і для яких знаків зодіаку.

Також варто відзначити, що в гороскопі релокації символічні управителі не змінюються, залишаються в тих саміх знаках зодіаку і з тими ж аспектами.

А фактичні управителі змінюються, якщо при перезді змінюється розташування знаків зодіаку в карті релокації.

Планета – фактичний управитель, про яку йдеться у цій статті, (далі – управитель) управляє подіями, ситуаціями. Вона як начальник, господар, король, управитель. Це планета, що управляє знаком зодика, тобто має обитель у знаку зодіаку, який (які) знаходяться в будинку.

У дома обов’язково є одна або більше планет — фактичних управителів.

Окрім планет-управителів на справи дома  впливають всі знаки зодіаку і планети, що знаходяться всередині цього дома.

Планета, що знаходиться всередині дома, виступає як робітник, рядовий, показує якість, обстановку, ролі.

Відмінність планети – управителя та планети всередині дома така, як між власником фірми, і співробітником фірми відповідно.

Можна запропонувати, наприклад,  таке порівняння.

Планета фактичний управитель – власник будинку.

Планета – символічний управитель – настрій, характер, темперамент мешканців дома.

Знаки зодіаку всередині будинку – різні кімнати.

Межі між знаками зодіаку – стіни між кімнатами.

Планети всередині будинку – мешканці будинку.

У зв’язку з тим, що існують різні групи будинків, то правила, що описують вплив планет-управителів у них різні.

Кутові доми: 1, 4, 7, 10

Як планета-управитель у цих домах проявляється тільки планета, що управляє знаком зодіаку на куспіді (знаком, з якого починається дім).

Навіть якщо кутовий дім починається з 30 ° знаку зодіаку, все одно єдиним управителем дому буде планета, що керує першим в домі знаком зодіаку.

Дома кутові, кардинальні, законодавчі — яку енергію, який тон, який ритм планета — управитель першого знака задасть, який закон прийме, затвердить, то так справи вдома й реалізуються.

Другий знак зодіаку, а також захований знак Зодіаку не дасть управителя в кутовому домі.

Однак другий і захований знак зодіаку в кутових домах впливають на справи, обставини, стани всередині дома, але все ж таки вони не дають кардинальному домові планет — співуправителів.

Якби не мають права обрати свого президента, підкоряються президентові першого у домі знаку зодіаку. Але власними силами виявляються у житті.

Серединні дома: 2, 5, 8, 11

У серединних домах у більшості випадків, головний управитель – планета, що управляє знаком на куспіді будинку (знаком з якого починається будинок).

Однак, коли другий знак зодіаку займає понад 80% площі будинку, на відміну від кутового будинку, додається другий управитель – співуправитель.

Енергетика серединних домів – це утримання.

Утримання рухомого, майна, грошей, дітей, друзів. Кредит, який тримає людину в напруженні.

І перший управитель утримує свої позиції управителя.

Якщо другий знак зодіаку в середині дома займає менше 80% площі, його управитель майже не використовується як співуправник серединного будинку.

Якщо понад 80% — його вплив, як співправителя починає потроху плавно наростати.

Якщо площа другого знака зодіаку більше 90% дома від площі дома — то значення, сила другого управителя серединного дома приблизно порівнюється з першим, і вони рівних конкуруватимуть між собою у впливі на справи дома.

Якщо площа другого знака зодіаку більше 95%, то планета-управитель другого знака зодіаку у впливі на справи серединного дома, починає домінувати над управителем першого знака зодіаку. А якщо серединний дім починається з останнього, 30 ° його управитель не враховується. Береться управитель другого знаку зодіаку.

Ці цифри проценти у цій статті- це власний досвід автора статті, вони не претендують на абсолютну істину. Просто ділюсь своїм досвідом, як я наразі це вважаю.

Якщо в сердинному домі є включений (ув’язнений) знак зодіаку, то він, на відміну від кутового дома,  обов’язково дасть співуправника, вплив якого приблизно 10-30% в порівнянні з основним управителем.

Падаючі доми гороскопу 3,6,9,12:

Оскільки ці доми, пов’язані із зовнішніми впливами на людину, резонансом, інтересом до зовнішнього середовища, то підвищується значущість управителя другого, третього знаку зодіаку в домі.

Втрачає значення який із них перший, який другий!

Це дуже важливо , уявіть порядок послідовність знаків хто перший, а хто другий, майже перестає відігравати роль.  Можете уявити їх порядок навпаки, щоб це яскравіше усвідомити.

Наприклад, якщо площі знаків зодіаку точно 50% на 50%, то вплив планет-управителів теж буде 50% на 50% і управитель першого не буде головнішим, обидва будуть рівнозначними.

Навіть якщо другий знак зодіаку присутній лише п’ятьма градусами в кінці падаючого дома, все одно його управитель буде співуправником, тільки вплив його в процентах буде набагато меншим, ніж управителя першого знака зодіаку. Домінуючий знак зодіаку, на відміну від серединного дома, не виключає управителя другого знака, представленого навіть кількома градусами.

Що стосується включеного знака зодіаку, то він обов’язково дасть співправителя, як і в серединному будинку, але його вплив буде трохи більше приблизно 20-40% Наполегливіший включений знак зодіаку, наприклад Овен, дасть більший відсоток управління ніж Риби в падаючому будинку.

Якщо третього знака зодіаку мало за кількістю градусів, він теж дасть співправителя, але його вплив малий.

А ось 12 дім гороскопу, як дім, що приймає вплив всього, цілого, єдиного на себе, навіть може приймати близько 10-20% впливу управителів, які не мають відношення безпосередньо до 12 будинку.

На практиці читач сам може перевірити у своїй чи чужій, відомій йому натальній карті співвідношення впливів управителів знаків зодіаку і зробити свої висновки, розглядаючи інформацію того, вдома, і тих знаків зодіаку сенс, який він краще розуміє

Астролог Олексій Кириченко

вересень 2018 р.

Догори