Деокупація

Прогноз. Звільнення територій України

Прогноз.
Звільнення територій України

Уран планета звільнення входить в 4 дім карти України
у 2023-2024 роках.

Це означає звільненния територій.
Тобто деокупацію.

Опинившись не в 3 а 4 домі карти України тобто не зовні а зсередини країни, означає що сепаратисти, які були якби сусідами України стають частиною самою країни. Плутон у Водолії (з 2023-24 років) означає процес адаптації сепаратистів до України.

Навесні 2024 до Урана -планети волі й незалежності навесні 2024 долучається Юпітер, планета розширення. Тобто навесні 2024 розширення й звільненні окупованих територій.

Крим: оскількі з 2024 року (Плутон Вийде з Козорога у Водолій) зникає принцип, що кордони утримуються насильницьки, зникає взагалі ідея ломати кордони, й ідея змінювати державу насильницькими методами, зникає принцип державного тероризма. То вже з 2024 р. ситуація у Криму не буде утримуватися за рахунок військової сили. Остаточно ситуація в Криму, відкритість його до міжнародної спільноти може бути реалізована у 2026 році. Коли Нептун з Сатурном вийдуть з Риб -знаку пов’язаного з островами півостровами.

 

Далі окремі астрологічни трактовки:

Скорпіон у 10 домі карти України.

Досягнення цілей держави через кризу та війну, страждання, муки, тортури, катування, через кошмар, драматизм. Трансформація, знищення та відродження в новій якості цілей держави.

Коли створювали у 1991 незалежність України, Плутон у 9 – побоювання політиків України, щоб із Москви здалеку путч, проблеми не прийшли в Україну.

Уран у Тельці з 2019 Зеленський з 2019 Водолій Уран. Уран означає Зеленського та світову спільноту. Уран у Тельці означає визволення України. А не втрату Україною територій. Уран – це не планета втрат. Втрати це осінній Скорпіон з Плутоном. А Уран – це несподіванки, неприємні сюрпіризи, форс мажори з територіями, інтернаціоналізація, аварії, пограбування, несподівані події.

Для тих, хто здатний це помітити та оцінити -Уран це голос космічного розуму, Всесвіту та вісник епохи Водолія.

Так, болісно, на теренах України починається епоха Водолія, навіть президент Водолій.

Уран транзитний в опозиції до Плутона: Боротьба Урана з тоталітарним режимом, мафією ФСБ СРСР (Путінською РФ) жахливою агітацією, що прийшла здалеку (Плутон у 9 будинку).

2022р. старлінк, сучасна зброя в України -Уран.

 Марс з Ураном у Тельці. Техніка, якою комфортно, легко, “ліниво” воювати. Наприклад Хаймарс.

Не хочеться працювати чи воювати.

У другій половині літа 2022 Уран на низькій швидкості на Тельці – означає інертні процеси. Уран відкриває у війні Марса несподівані аспекти. Раху — в Україні (Телець) народ це підтримує, і це все проти армії, яка прийшла здалеку, яка хоче домінувати та захопити владу в Україні. Це контрнаступ ЗСУ. Наступ Зеленського проти армії, яка прийшла здалеку. (аж із Владивостока)

Перехід Урану в 4 будинок – внутрішні реформи країни, а не форс мажори із сусідами (3 будинок). Навпроти 10 дома – реформи влади, держави.

Уран в опозиції до 10-го будинку — раптове, несподіване звільнення від жахливої, страшної (Скорпіон) зовнішньої домінуючої ситуації, яка тисне на Україну, пресує «згори», хоче зруйнувати (Скорпіон), ґвалтує (Скорпіон) і змушує. Визволення від руйнівного, складного, страшного (Скорпіон) домінуючого впливу. Звільнення від маніяка, хто мучить, і отримує підступне задоволення (Скорпіон).

Звільнення з тієї країни, хто любить домінувати. Уран у 4 будинку України буде із 2023 до 2027 року.

Як мінімум у цей період немає реального впливу на Україну. Це як вільні українські козаки, Запорізька Січ, на початку, коли Катерина їх не притиснула.

Уран транзитний у 4 будинку карти України – опозиції до 10 будинку карти України – протистояння світового міжнародного співтовариства домінуючої руйнівної ситуації. Звільнення від жахливої (Скорпіон) влади. Руйнування домінуючої жахливої ситуації, яка кошмарить Україну.

Уран в оппоз до МС – несподівані зміни від військової тероризуючої України влади силових структур (КДБ ФСБ тощо). Сепаратизм від домінуючої жахливої воєнної ситуації.

Перетин Ураном ІС – реформи, зміни в Україні. Організація бо Уран у Козорогі у натальній карті України. Це не означає руйнації України. Це не скидання Ядерної бомби. Уран – елемент 1 будинку: пов’язаний із самою Україною. Він означає саму Україну, а не зовнішні Силі. Тому це не зовнішня ядерна бомба а Сили самої України.

Свободолюбна Україна – дух свободи, анархії, робота в тіньовому секторі економіки. Порушення законів, корупції за – Сатурновські – це характеристики самої України.

Коли Уран входить до 4-го будинку гороскопу, це означає більше не зовнішній вплив, а процеси, пов’язані особисто з самою Україною. Тому це не означає зовнішньої чужої ядерної бомби, не означає захоплення зовнішніми силами території України. Уран це своє ж.

Поки Уран у 3-му домі натальної карти України, до літа 2023, то Україна розбирається із сусідами. Намагається відібрати у них своє.

Своє бо Уран елемент 1 дому карти України.

Коли Уран у 4-му будинку -Україна займається своїми територіями. Звільняє їх.

Включений знак зодіаку Водолій у 1 будинку карти України – прихований потенціал, який може розкритися.

Сатурн у Водолії 2021 -2022р. допомагає розкриватися цьому потенціалу. Сам Уран у 12-му будинку управляє включеним знаком зодіаку – таємний прихований потенціал України – його розкриває Водолій. Зеленський.

Транзитний Уран в 4 будинку означає те, що в Україні, всередині її території з’являться сепаратисти. Сепаратисти в Україні. Не зовні “ДНР” (це був Уран у 3 будинку – сепаратистські території, люди поряд з Україною) а всередині. З 2023-24 р.

Повертаються території, разом з якими приєднатися частина людей сепаратистів – противників Київської центральної влади.

Особливо це проявиться за Плутона у Водолії. З 2024 року.

Уран у 4 у Водолії з 2024р. – децентралізація України.

Не лякайтеся, в усіх країнах децентралізація з 2024р. І в РФ також. У

 

Авторська стаття.

Астролог Олексій Кириченко 16 липня 2022р.

 

Догори