Причини війни України з РФ 2022-2023 років

Я погоджуюсь з тими хто вважає, що головна причина війни,

це божевільний диктатор Путін.

 Я б езотерично висловився ” Імперський царський егрегор, який за ним стоїть “

Але такий спрощений погляд на ситуацію не дозволяє розглянути і усвідомити інші важливі аспекти.

 

 І пропоную розглянути ще інші причини війни.

 

 

Наприклад початок маштабного вторгнення 24.02.2022  почався на опозиції транзитного Сонця до Сонця карти Олекснадра Лукашенка.

 

 

Ще одного диктатора, який намагається прикинутусь, що він тут не дочого. Але карта початку на опозиції вказує на те що Лукашенко сприймає Україну, як свого прямого ворога і пішов на його війною, правда підступно, в стилі “чужими руками жар загребати “

Ця війна є перехрещенням багатьох ліній напруженості, ось деякі з них:

Глобальні:

 1. Інспекція щодо існування Путінської (Російської) імперії

  (Плутон у Водолії, тобто в Опозиції до Лева) 2024-2043

 

 1. Час викрити корупцію в РФ, Євроспільноті, світових інституціях

  (Плутон в Козерогі до 2024 р) В Україні це було яскраво після вигнання Януковича.

 2. Рефорування і сучасні вйськові технології в Україні (Уран в Тельці)

 

 

Пострадянські

 1. Корегування наслідків 2 світової війни.

  (розташування Плутона у 2022-24 знаходиться в опозиції до Плутона 1939-1945). Тоді Плутон був занадто сильний, і процеси знищення набули надвеликих маштабів. Це створило занадто сильне ехо подій, реакцію. Наприклад останніми роками в РФ “Можем повторить” , “Победобесие”

 

Зараз йде його корекція. (Німецьки танки з хрестами знову в Україні, тільки все навпаки, (опозиція -навпаки) Германія розвертає свою політику в інший бік.) Радянські танки і ракети летять “Проти НАТО”

2.    Ілюзії, брехня, викривлення реальності, пропаганда що є спадок від СРСР, підсилилися при Нептуні в Рибах (2011-2025) і прийшов час для їх висвітлення і трансформації. (2022-2036 секстиль Нептун Плутон)

Доля України

 1. карта України 24.08.1991 має багато ретроградних планет,

   

  це означає, що не можливо рухатися вперед, допоки не вирішені старі конфлікти.

 2. Сучасну Україну було створено на фоні ГКЧП 19.08.1991

  ціллю якої було “Сохранить власть КПСС; не допустить создания Союза Суверенных Государств ” і в долі України це запечатолось.

  Україна має справу з Путіним, який хоче зберігти владу чекістів, не дозволити державам бути вільними. Тобто Путін робить те, що хотіли ГКЧП, а Україна хотіла від того втекти, але доля з цим мату справу виявилась.

  Ті хто створювали Українську державу хотіли уникнути протистояння з Москвою. Але в карті України те протистяння якраз і є. Карта України при повному Місяці. Сонце проти Місяця.

  Боялися що в РФ буде розвал. На цьому зіграли, що в росії буде путч і розвал.

  На антогонізмі. Я цього не хочу, але фіксую, і вимушений в цьому приймати участь.

 3. Робота з ілюзіями, брехнею, роллю жертви, яку Україна відчуває з часів виникнення Російської імперії (Московії) . (Нептун в Рибах)

Причини від 2014 року ( Революція гідності)

 1. Конфлікт змін, молодої хвилі зі старою, консервативною.

  (Уран в Овні з Плутоном в Козорогі)

   

   

                                                                 Супротив з боку магії бюрократії, і корупції, які захопили владу Реформаціям

  В карті початку війни весни 2014 читається конфлікт Агресора Терезів (Путіна), молодого Водолія Зеленського, старого Скорпіон Байдена, який все контролює і за всім спостерігає, і багато народу, Який від цього страждає, емігрує (Юпітер в Раці)

 

24 лютого 2022 – гаряча фаза війни

 1. Дійсно РФ не починає війни, вона їх закінчує. Бо 24 лютого — знак Риби, яки означає закінчувати. Тільки що саме закінчиться в результаті і в процесі цієї війни …

 2. Також Риби пов’язані з тайною світовою політикою, тобто є причини які є таємниця.

У 2022 додались задачі світовій спільноті шукати ефективної взаємодії, (Сатурн у Водолії) об’єднуватись заради суспільної мети. (Це знадобиться у 2024-2043 роках)

коли Плутон буде в Водолії для інших справ.

 1. У 2022-23 році є позиції планет, що означають міжнародність, інтернаціоналізацію, еміграцію. Війна — важіль для еміграції.

 2. Існують екномічні процеси в світовій економіці (під час війни затемнення в Скорпіоні, Плутон в Козорогі ) – реструктуризація світової економіки. Плутон в Козорогі у 2008 році почався зі світовогї фінансової кризи. А закінчується війною теж фінансовою кризою (2022-2023) .

  5) У лютому 2022 Ліліт була в Близнюках -тому також причини того що сталося у глобальнії брехні, особливо РФ, але не тільки…

2США

1 .В карті США від 04.07.1776 майже точно повернення
Плутона вперше через 246 років співпало
з початком гарячої фази війни 24.02.2022 це астрологічно спростовує тезу, що США тут не при чому, а це тільки справа РФ і України. Тобто ця війна в карті США виглядає, як унікальне явище один раз на 246 років, яке є важилем економічної і політичної організації політичної карти світу , глобальної економіки і політики.

Війна матиме глобальні наслідки. “Все не буде так, як раніше.” 

Ослаблення позицій Китая .

Ефективність дій союзу західних країн проти РФ агресії (Сатурн в Водолії) покаже ефективність міжнародної співпраці проти держави централізованої високоадмінистративної  системи.

 І При Плутоні в Водолії (2024-2043) Китай помалу буде втрачати позиції а міжнародні об’єднання і корпорації (типу ЄС, НАТО та ін) підсиляться.


А які Ви бачите причини цієї жахливої війни ? Запрошую написати в коментарях під відео.

Догори