Голові Приймальної комісії ЗНУ

Фролову М.О.

Кириченко Олексій Валерійович

Email – kiri856@gmail.com

моб. Тел. – 068 448 60 05

рівень вищої освіти – магістр

спеціальність 053 Психологія

Мотиваційний лист

Шановний Миколо Олександровичу!

Я, Кириченко Олексій Валерійович хочу звернутися до Вас, та повідомити про своє бажання вступити на спеціальність Психологія до ЗНУ.

Мій шлях до цього кроку тривав більше 20 років, і ось я, схоже, на порозі цього хвилюючого моменту вступу до ЗНУ.

Моя історя така:

По закінченню фіз.мат. класу Ліцею №99 м. Запоріжжя у 1995 р. Я вступив до ВНЗ ЗДІА. В процесі навчання у Запорізькій академії з’ясувалось, що маю педагогічні здібності. Я організував репетиторство, і вчив школярів грі на гітарі. Ось, наприклад, відео моя гра https://youtu.be/TcTbJWASwbE В студентськіх туристичних походах я познайомився зі студентами СПП і весь час до закінчення навчання в академії дружив і спілкувався з ними. Вони мені подобались, я полюбив психологію і носіїв цих знань. А я їм подобався, бо я був “музичним ютюбом того часу” грав на гітарі, і співав практично все, що було тоді популярне.

Я також зустрічався з дівчиною , яка вчилася на СПП, мені було з нею, як з людиною, і психологом дуже цікаво, але доля нас розвела, ми не одружилися, також дружив з викладачами СПП.

Був цікавий епізод, одного разу я був членом команди КВК СПП, і ми грали з комадою ЗДІА. Тобто я офіціно вчився в ЗДІА, а моє вільне студентське життя було зі студентами ЗНУ.

Я почав вивчати психологію самостійно. Тоді це виглядало як хобі, бо сімейні традиції вимагали від мене йти працювати, як і вся моя родина, на металургійному заводі ДСС.

Це був сильний контраст між моїм внутрішнім і зовнішнім світом. Я зрозумів що в плані профорієнтації я маю інші приорітети, але інерція дорослого життя заважала мені зробити різкій маневр. Сім’я, діти, потреби суспільства.

Паралельно психології ще наприкінці 90-х років я став вивчати такі сфери знань, як філософія, астрологія, екстросенсоріка. Мій світогляд, сформований фізикою, математикою, технікою, схоже, дозволяє мені тримати тверезий, научний погляд на такі сфери знань.

З 2005 року почав працювати викладачем астрології, з 2010 астрологом – консультаном. Процентів, мабуть 30 в моїй роботі складає психологія, але офіційної психологічної освіти в мене поки що не має.

У 2013 я звільнився з робіт по найму і працюю самостіно. Створив декілька робочих місць, оскільки деякі мої учні стали практикуючими астрологами – консультантами https://astro.zp.ua/ex_students/

З початку війни я веду в інтернеті в різних соцмережах, наприклад у ютюбі, відеоблог, де надаю астрологічну, психологічну, інформаційну підтримку українцям під час війни.

Ось посилання на мій ютюб канал

https://www.youtube.com/channel/UCQ-BXizCT_BJ_VSRKDd9Z1A

Там є багато коментарів – вдячностей і відгуків. Доречі подехто скептично ставиться до астрології, але прогнози весни, літа 2022 свідчать про те, що мої прогнози по війні доволі точні.

Влітку 2022 я перейшов на Українську мову. В планах по закінченню війни приймати участь у процесах Євроінтеграції України, і частково перейти на інтернет контент англійською мовою. Вивчаю англійську разом зі своїми дітьми по шкільній програмі.

Наразі моя дружина з дітьми – біженці в Чехії, бояться поки що повертатися у Запоріжжя. Мені здається, що тимчасово звільнений від сімейних обов’язків, я можу приділити час отриманню офіційної психологічної освіти державного зразка.

Мої наміри є у відкритому доступі в інтернеті — це освіта.

Зараз, фактично, я приймаю участь в інформаційній війні України за незалежність від РФ. Надаючи людям моральну підтримку, і спростовуючи прогнози моїх російськіх колег в стилі “Русский мир победит”. Причому я не брешу, а аргументовано, за допомогою астрологічної науки, спростовую тези російської пропаганди, яки випромінюють мої коли з РФ. Це працює на перемогу України, оскількі мої глядачі бачуть астрологнічні аргументи, що Україна переможе.

На даний момент я дійшов висновку, що з мене користі більше у інформаційній війні, тому не поки що не планую йти в армію. В армії раніше не служив по стану здоров’я.

Я трішки хвилююся, у зв’язку з навчанням в ЗНУ, чи буде у мене вистачати часу, продовжувати брати участь в інформаційній війні, бо мушу продумувати й записувати контент в інтернеті для людей. Я планую денну форму навчання.

Але з іншого боку, я мрію, що отримаю психологічні знання, за допомогою яких я зможу у подальшому додати психологічного контенту на підтримку народу України, і процесу світової інтергації України.

Моя доля дозволила робити мені те, що я люблю, і я їй вдячний.

Мої вчителі навчили мене робити те, що я люблю, і за це я вдячний їм.

Цього року я зтикнувся, що всі мої вчителі з України, тобто не маю РФ корней в освіті – і це зараз мені подобається.

В усіх ситуаціях, де я знаходжусь, я намагаюсь створити щось цікаве, корисне для всіх учасників ситуації, наприклад от мої волонтерські проекти на дитячих майданчиках

https://www.youtube.com/playlist?list=PLmul7-FFQ4wJixqT5VE0z3YihjvdI6Bw1

Мені подобається атмосфера, енергетика ЗНУ, я відчуваю тут щось собі рідне.

Мабуть Ви теж своє додали до створення цієї атмосфери. Дякую Вам.

З повагою, Олексій Кириченко

30 серпня 2022р.

Догори