Чому в Європі спекотне літо 2022 а в Україні – холодне? Астрологічний прогноз.

В астрології є таке, що Саутрн і Юпітер пов’язані з погодою.

Наприклад минулого літа 2021р., коли вони обидва були у Водолії у першому домі карти України, то в Україні було багато дощей (Водолій – вода з неба тобто дощі)

Юпітер знаходиться у спекотному Овні з травня 2022. Що астрологічно означає спекотна війна, небажання домовлятися, бажання захищати саме свої інтереси, й не слухати опонента.

Юпітер означає – багате життя. Європа в резонансі з Юпітером -там високий рівень життя, якщо порівнювати держави Земної кулі.  Юпітер -прхищати, допомагати. Європа прихищає біженців з України й допомагає їм. Також Європа розширюється (Юпітер означає розширюватися). Тобто той хто розширюється -там спекотно. Через  Швецію й Фінляндію розширилося НАТО. Україна прагне у Євросоюз, тобто Євросоюз розширюється в Україну.

Тобто резонанс такий, що той хто Юпітер (Європа) – там спекотно допоки Юпітер в Овні.

Ця трактовка не співпадає з тезою , що в Українін буде не Євросоюзі а буде союз типу Прибалтика- -Білорусь – Україна – Польща. Це не підтверджує те, що Євроспільнота розвалиться.

Тобто Юпітер в Овні жара в Європі означає що Євросоюз розширються й розвивається.

У Прогнозі це означає таке, що до квітня 2023, допоки Юпітер в Овні у 2 домі карти України, ЄС для Українців буде територія де безпечно, там “де гроші” й зона безпеки, зона комфорту (2 дім карти України).

Опосередковано це дає підстави для астро прогнозу, що в країнах ЄС не
буде віни.

А в Україні літо 2022 більш холодне. В натальній карті України Сатурн знаходиться у 2022році просто на місяці карти України (зображено вище на малюнку).

 

Те що в Україні не спекотне літо  – вплив Саутрну. У прогнозі це означає, що допоки Саутрн аспектує карту України (сильно у 2022 й слабше але відчутно у 2023 )в Україні буде холодно в усіх аспектах.

 “Холод”, мороз, відчудження, обмеження, необхідність економити,  рамки, зниження рівнів,  в економіці, емоціях, родинах, відносинах.

РФ буде утримувати контроль робити спроби анексувати й закріпитися на окупованих територіях в цей же період  -сильно у 2022 й слабше, але теж відчутно у 2023.

Потім у 2024 аспектів Сатурна немає, й Плутон вийде з Козорага -Сатурнівського знаку. Це дає підстави для астрологічного прогнозу, що з 2024 проблем з кордонами в  України, та й Росії не буде.

 Бо якщо б реально назавжди РФ анексувала території України -тоді б  це означало з 2024 ще й далі є проблеми з кордонами, (Сатурн в астрології означає кордони) а в прогнозі цих проблем немає.

Але вони дуже сильно є у 2022, й є у 2023.

У 2023 Сатурн відходить від Місяця карти україни, як на малюнку вище, відходить від опозиції До Венери Меркурія, Юпітера, але має опозицію ще до Сонці карти України.

Окрім Юпітера в Овні астероід Хирон , який означає аномальне, нетипове, незвичайне, й разом з Юпітером означають незвичайну спеку.

27 липня Юпітер розвернеться у ретроградний рух,  -це означатимете зміну тенденції в тому як ця спека відбувається. Можливо якісь зміні в температурі відбудуться 4 серпня, Коли Марс в карті України вийде з 3 дому (сусідні країни). Але всеж такі Сонце в Леві до 20 серпня 2022 підкреслює тему мпеки теж  (Лев як і Овен в астрології – стихія вогню тобто спеки)

 

 

 

Астролог Олексій Кириченко 25 липня 2022р.

Увесь матеріал на сайті авторський, в разі використання, прохання робити посилання на оригінал.

Догори